| 03 مهر 1399
آزمون ورود به حرفه مهندسان در هفته جاری با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود

 آزمون ورود به حرفه مهندسان در هفته جاری با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود

رییس اداره توسعه مهندسی و نظارت بر مقررات ملی و کیفیت ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی خبر داد: آزمون ورود به حرفه مهندسان درهفته جاری همزمان با سراسر کشور و با رعایت پروتکل های بهداشتی و سایر دستورالعمل های ستادملی مبارزه با ویروس کرونا برگزار می شود
چهارشنبه، 05 شهریور 1399 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی محمود آباقری افزود : آزمون ورود به حرفه مهندسان ساختمان که قرار بود اسفندماه سال گذشته برگزار شود، به دلیل شیوع بیماری کرونا در شهریور و مهرماه امسال برگزار می‌شود.

وی افزود: آزمون ورود به حرفه مهندسان ساختمان در رشته معماری (طراحی) پنجشنبه هفته جاری ششم شهریورماه و آزمون (تستی) سایر رشته‌ها نیز سوم و چهارم مهرماه سال جاری به صورت سراسری برگزار می‌شود.

وی ابراز داشت: آزمون یاد شده در هفت رشته معماری (نظارت، طراحی و اجرا)، عمران (محاسبات، نظارت و اجرا)، تاسیسات مکانیکی (طراحی و نظارت)، تاسیسات برق (طراحی و نظارت)، شهرسازی، نقشه ‌برداری و ترافیک و همچنین رشته‌های کاردانی شامل معماری، عمران، شهرسازی، نقشه ‌برداری، تاسیسات مکانیکی و برق نیز به همراه آزمون تعیین صلاحیت معماران تجربی به طور همزمان در تاریخ ‌های یاد شده برگزار خواهد شد.

این مقام مسئول اضافه کرد: متقاضیانی که پیش از این برای آزمون اسفندماه سال ۹۸ ثبت‌ نام کرده بودند نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و تنها در صورت نیاز به تغییر می‌توانند نسبت به اصلاح و ویرایش اطلاعات ثبت ‌نام اقدام کنند.

آباقری تصریح کرد: آزمون ورود به حرفه مهندسان ساختمان، کاردانی و معماران تجربی همه ساله و در ۲ نوبت برگزار می‌شود که آزمون اسفند ماه سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا انجام نشد و به شهریورماه امسال موکول شد.

وی گفت: مهندسانی که سه سال از اخذ مدرک تحصیلی آنان گذشته باشد شرایط حضور در آزمون ورود به حرفه مهندسی را دارند.

به گفته رییس اداره توسعه مهندسی و نظارت بر مقررات ملی و کیفیت ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی ، آزمون طراحی معماری در روز پنج شنبه و در محل دانشگاه اراک واقع در سردشت برگزار می شود.

آباقری در پایان خاطر نشان ساخت: جلسه هماهنگی آزمون با حضور مدیران مرتبط از جمله دفتر مقررات ملی ساختمان و مرکز حراست وزارت راه و شهرسازی، نماینده سازمان سنجش، مدیران کل و روسای توسعه مهندسی استان ها برگزار شد.

تصاویر
  • آزمون ورود به حرفه مهندسان در هفته جاری با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: