| 03 مهر 1399
En | 

اطلاعیه

تاریخ انتشار: 1397/12/26|   بازدید: 637 |  print
 


◀️ به منظور تسهیل در ارائه خدمات مهندسی ساخت و سازها در ساختمان‌های گروه الف( موضوع تبصره ١ماده ١٢ آئین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان مصوب ١٣٧۵) پذیرش طراحی و نظارت ساختمانهای گروه الف توسط اشخاص حقیقی دارنده پروانه اشتغال بکار در رشته‌های معماری و عمران با داشتن کلیه شرایط زیر برای کلیه مناطق اعم از شهری و روستایی به جز پروژه‌های واقع در کلانشهرها حداکثر تا پنج پروژه به‌عنوان کار محسوب می‌شود، اما مساحت کامل این ساختمان‌ها در ظرفیت اشتغال منظور می‌گردد :

✔️زيربناي هریک از آن‌ها کمتر از ۴٠٠مترمربع باشد.

✔️زيربناي آن‌ها در زمان طراحی، نظارت‌ و اجرای ساختمان تغییر نیابد.

✔️پایان کار آن نیز با همان مساحت صادر گردد.

در صورت افزایش مساحت ساختمانهای مذکور در هریک از مراحل ساختمانی نسبت به مساحت مندرج در پروانه ساختمانی، طراحی و نظارت آن ساختمان به عنوان یک کار محسوب می‌گردد.

با پیشنهاد هیئت مدیره سازمان استان و تصویب آن اداره کل حداکثر تا پنج پروژه دیگر از گروه الف با رعایت کلیه شرایط فوق می‌تواند مشمول این بخشنامه گردد.

روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی
@westmrud
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 
مهلت تکمیل ثبت نام تسهیلات کمک ودیعه مسکن و طرح اقدام ملی مسکن بار دیگر تمدید شد

 مهلت تکمیل ثبت نام تسهیلات کمک ودیعه مسکن و طرح اقدام ملی مسکن بار دیگر تمدید شد

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی خبرداد: متقاضیان حائز شرایط دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن تا روز دوشنبه 1399/06/24 و متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تا روز 30 شهریور ماه جهت تکمیل ثبت نام فرصت دارند.
پنجشنبه، 20 شهريور 1399 | امتیاز: Article Rating

مهلت تکمیل ثبت نام تسهیلات کمک ودیعه مسکن و طرح اقدام ملی مسکن بار دیگر تمدید شد
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی خبرداد: متقاضیان حائز شرایط دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن تا روز دوشنبه 1399/06/24 و متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تا روز 30 شهریور ماه جهت تکمیل ثبت نام فرصت دارند.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی، احمد مرزبان مدیرکل راه و شهرسازی استان با بیان آخرین فرصت نکمیل ثبت نام متقاضیان تسهیلات کمک ودیعه مسکن و طرح اقدام ملی مسکن اعلام کرد: تمامی متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن که نسبت به ارسال کدملی خود بصورت پیامکی اقدام نموده و حائز شرایط دریافت این تسهیلات شده اند؛ صرفاً تا ساعت 24 روز دوشنبه 1399/06/24 فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن جهت تکمیل ثبت نام و بارگذاری مدارک مورد نیاز اقدام نمایند.
وی همچنین با اشاره به تمدید مهلت تکمیل ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در چندین نوبت؛ اذعان داشت: متقاضیان این طرح نیز صرفاً تا پایان ساعت 24 روز 30 شهریورماه جاری فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن نسبت به تکمیل ثبت نام و بارگذاری مدارک مورد نیاز جهت احراز شرایط اقدام نمایند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی تصریح کرد: متقاضیان این طرح بدانند که بمنظور تعیین تکلیف وضعیت ثبت نام تمامی متقاضیان و انجام مراحل اتصال متقاضی به پروژه های شروع شده این مهلت قابل تمدید نخواهد بود.

 

تصاویر
  • مهلت تکمیل ثبت نام تسهیلات کمک ودیعه مسکن و طرح اقدام ملی مسکن بار دیگر تمدید شد
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها