شماره: 43796
1399/11/21
امضاء تفاهم نامه تامین زمین در راستای طرح اقدام ملی مسکن شهر اراک
امضاء تفاهم نامه تامین زمین در راستای طرح اقدام ملی مسکن شهر اراک

با پیگیرهای استاندارمرکزی وتلاش های بی وقفه اداره کل راه وشهر سازی ،تفاهم نامه تامین زمین برای ساخت حدودهشت هزار واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن در زمینی به مساحت هفتاد هکتار در شهر اراک بین رئیس سازمان اوقاف کشور و استاندار مرکزی منعقد شد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی، احمد مرزبان با اعلام  این خبر مهم به همشهریان گرامی درشهر اراک گفت: امضاء تفاهم نامه مشترک رئیس محترم سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با استاندار مرکزی در خصوص تامین زمین در راستای طرح اقدام ملی مسکن شهر اراک صورت پذیرفت.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی ادامه داد : با پیگیرهای  ارزشمند استاندارمرکزی و حمایتهای معاونت امور عمرانی و همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه و تلاش های بی وقفه مجموعه این اداره کل ، پس از تشکیل جلسات و نشست های متعدد، تفاهم نامه تامین زمین برای ساخت حدودهشت هزار واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن در زمینی به مساحت هفتاد هکتار در شهر اراک بین رئیس سازمان اوقاف کشور و استاندار مرکزی منعقد شد.

مرزبان در پایان این خبر گفت: این دستاورد بزرگ را به مردم شریف شهر اراک تبریک گفته و از تلاش های مجدانه کارکنان اداره کل راه و شهرسازی در به ثمر نشستن این مهم  قدردانی می نمایم.

حق انتشار محفوظ است ©