| 25 تير 1399
En | 
از مجموع 21378 ثبت نامی طرح اقدام ملی مسکن استان مرکزی  تنها 5147 نفر مدارک خود را بارگذاری کرده اند .

از مجموع 21378 ثبت نامی طرح اقدام ملی مسکن استان مرکزی تنها 5147 نفر مدارک خود را بارگذاری کرده اند .

تاریخ انتشار: 1399/04/04|   بازدید: 114 |  print

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی از متقاضیانی که در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کرده اند خواست هر چه سریعتر نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام نمایند.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی احمد مرزبان ، مدیرکل راه و شهرسازی با اعلام این خبر گفت : ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در استان مرکزی از آبان ماه سال گذشته آغاز و در 3 فاز صورت پذیرفته که تعداد 1991 نفر در فاز اول ، تعداد 16389 نفر در فاز دوم و تعداد 2998 نفر بصورت پیامکی در فاز سوم ثبت نام نموده اند که از این تعداد تنها 5147 نفر مدارک خود را در سامانه مذکور بارگذاری کرده اند .

مرزبان افزود : متقاضیان طرح  اقدام ملی مسکن که در مرحله اول (آبان ماه) اقدام به ثبت نام کرده اند و حائز شرایط استفاده از این طرح شناخته نشده اند تنها تا روز جمعه 13تیر ماه 1399 فرصت اعتراض خواهند داشت. به همین منظور متقاضیانی که قصد اعتراض دارند می توانند با مراجعه به بخش مشاهده درخواست در سامانه مدیریت طرح اقدام ملی مسکن به نشانی tem.mrud.irدر فرصت باقیمانده اعتراض خود را ثبت نمایند.

وی بیان کرد :متقاضیان مرحله اول و دوم همچنین می توانند نسبت به ثبت انصراف یا ویرایش اطلاعات خود در سامانه مذکور اقدام نمایند .

این مقام مسئول اظهار داشت :  متقاضیان مرحله سوم با دريافت پيامك از طريق سامانه طرح اقدام ملى مسكن، صرفا تا ساعت 24 روز جمعه 6 تیرماه اجازه بارگذارى مدارك خود را دارند .

مرزبان گفت : برخی از  کاربران که دریافت پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود نموده اند با وجود ارسال پیامک از سامانه اقدام ملی موفق به دریافت آن نشده اند لذا ضروری است قبل از پایان مهلت بارگذاری مدارک به سامانه مراجعه و وضعیت خود را بررسی نمایند .

وی گفت  : مراحل پالایش اطلاعات ثبت نامى متقاضيان مرحله اول  در حال اتمام است و مرحله دوم نیز در حال انجام می باشد و ثبت نام فاز دوم به صورت قرعه کشی بوده که بعد از اتمام پالایش ، مراحل آن انجام می گردد .

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی از هم استانیهای عزیز خواست در صورت هرگونه سوال یا مشکل در ارتباط با پیگیری مشکلات ثبت نام در این طرح با شماره های  3134066  یا 33131024  تماس بگیرند .

گفتنی است آخرین اخبار و اطلاعیه ها در خصوص این طرح علاوه بر سامانه اقدام ملی در سایت این اداره کل به آدرس markazi.mrud.ir یا در کانال @rahshahrsazii  درج می گردد .

 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد