10 فروردين 1399
En | 
پایان عملیات بهسازی و تکمیل آسفالت راه روستایی امرآباد – شانق – عیسی آباد شهرستان اراک

پایان عملیات بهسازی و تکمیل آسفالت راه روستایی امرآباد – شانق – عیسی آباد شهرستان اراک

تاریخ انتشار: 1398/12/27|   بازدید: 27 |  print

مدیر کل راه و شهرسازی استان مرکزی از پایان عملیات بهسازی و تکمیل آسفالت راه روستایی امرآباد شانق عیسی آباد  به طول 6/3 کیلومتر خبر داد.

 

به گزارش اداره ارتباطات واطلاع رسانی اداره کل راه وشهر سازی استان مرکزی، مهندس احمد مرزبان با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای افزایش سطح ایمنی راه و تسهیل در عبور ومرور محورهای مواصلاتی روستایی و به منظور رفاه حال اهالی روستا و اتصال دو شهرستان اراک و محلات ،  عملیات بهسازی و آسفالت راه روستایی  امرآباد – شانق – عیسی آباد به طول 6/3 کیلومتر خاتمه یافت .

وی درادامه اضافه کرد : طول کل این محور 32 کیلومتر می باشد که در سنوات قبل 4/28 کیلومتر آن و مابقی در سال جاری انجام گردیده است .

 مدیرکل راه وشهر سازی استان مرکزی اظهار داشت : هزینه اجرای  این کار 17 میلیارد ریال می باشد و برای اجرای آن حدود 3000 تن آسفالت استفاده گردیده است و اشتغال حدود 40 نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم را به دنبال داشته است .

مرزبان بیان کرد : با بهره برداری کامل این محور مسیر شهرستانهای اراک و محلات از طریق محور فوق حدود ۱۵ کیلومتر کاهش می یابد و عموم مردم می توانند از این محور استفاده نمایند .

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی ضمن قدردانی از زحمات همکاران معاونت مهندسی و ساخت گفت هم اکنون 22 پروژه در حوزه ساخت راه های روستایی فعال می باشد که می توان از محور ارتباطی غرب رودخانه قره چای ، تعریض محور مرزیجران – هزاوه ، بهسازی و آسفالت ساروق – مشهدالکوبه ، قزلقاش – گوگسیگرد ، میلاجرد – سلوکلو و ..... نام برد

وی افزود :  با اجرای این پروژه ها  حدود 20 کیلومتر دیگر از محورهای روستایی استان آسفالت خواهد شد .

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد