10 فروردين 1399
En | 
آغاز ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن از پنج شنبه 1398/12/22 در استان مرکزی
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی :

آغاز ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن از پنج شنبه 1398/12/22 در استان مرکزی

تاریخ انتشار: 1398/12/21|   بازدید: 116 |  print

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی  گفت: مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن از ساعت ۱۰ صبح پنج شنبه مورخ 1398/12/22  آغاز می گردد .

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی ،مرزبان در خصوص مرحله دوم طرح اقدام ملی اعلام کرد :  متقاضیان ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی در شهرهای دارای ظرفیت ثبت نام در استان (اراک-ساوه-خمین-محلات-دلیجان-آشتیان-تفرش-نراق-غرق آباد-شازند-مهاجران-توره-نیمور-زاویه-کمیجان-پرندک-خنداب-فرمهین-امیرکبیر) می توانند از ساعت 10 صبح روز پنج شنبه مورخ 1398/12/22 تا ساعت 24 روز جمعه مورخ 1398/12/23 با مراجعه به سامانه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن (به آدرس tem.mrud.ir)  ویا ارسال کد ملی سرپرست خانوار به سرشماره 300073640 نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام نمایند.

وی اظهار داشت : کلیه متقاضیان ثبت نام در مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن می توانند در ظرف زمانی فوق با مراجعه به سامانه بدون محدودیت در ظرفیت، ثبت نام نمایند.

مرزبان افزود :  پس از اتمام زمان ثبت نام و پایان پالایش متقاضیان بر اساس شرایط استفاده از طرح، متقاضیان نهائی با لحاظ شاخص هائی همچون تعداد افراد تحت تکفل، سن سرپرست خانوار، مدت زمان ازدواج و...، اولویت بندی و انتخاب می گردند.

این مقام مسئول گفت : افرادی که در مرحله اول، ثبت نام نموده و به عنوان متقاضی اولیه پیامک احراز شرایط را دریافت کرده اند چنانچه در بازه زمانی اعلام شده، انصراف خود را در سامانه ثبت کرده باشند، می توانند در این مرحله ثبت نام نمایند.

مرزبان بیان داشت :  متقاضیانی که نسبت به عدم احزار شرایط در مرحله اول ثبت نام اعتراض نموده اند، چنانچه حائز شرایط تشخیص داده شوند، نیازی به ثبت نام مجدد نداشته و در فرایند قبلی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن قرار می گیرند.

مدیرکل راه و شهرسازی افزود :  در شهرهائی که در مرحله اول و دوم ثبت نام قرار نداشته اند، در صورت تامین زمین در مراحل بعدی در این شهرها نیز ثبت نام صورت خواهد پذیرفت.

 
  نظرات

نظر جدید
ایجاد شده توسط روابط عمومي در تاریخ 1398/12/21 01:31:59 ب.ظ
نظر جدید

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد