| 25 تير 1399
En | 
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی عضو صاحب نظرکمیته تخصصی مدیریت عملکرد وزارت راه و شهرسازی شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی عضو صاحب نظرکمیته تخصصی مدیریت عملکرد وزارت راه و شهرسازی شد.

تاریخ انتشار: 1398/07/23|   بازدید: 149 |  print

مهندس احمد مرزبان طی حکمی با امضای مقام عالی وزارت راه و شهرسازی به عنوان عضو صاحب نظر کمیته تخصصی مدیریت عملکرد وزارت راه و شهرسازی منصوب شد .

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی و رئیس شورای راهبری توسعه مدیریت با ارسال حکمی مهندس احمد مرزبان را به عنوان عضو صاحب نظر کمیته تخصصی مدیریت عملکرد وزارت راه و شهرسازی منصوب نمودند .

در این حکم آمده است :" نظر به تعهد و شایستگی و تجارب مدیریتی جنابعالی و نیز با توجه به ویکرد و اولویت دولت تدبیر و امید به اصلاح نظام اداری کشور در مسیر پیشبرد اهداف سیاست های کلی نظام اداری ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) و نقشه راه اصلاح نظام اداری ، بر اساس بخشنامه شماره 946198 مورخ 18/10/95 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان عضو صاحب نظر کمیته تخصصی مدیریت عملکرد منصوب می نمایم .

امید است به یاری خداوند متعال در جهت نیل به اهداف و سیاست های تبیین شده شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت متبوع و اجرای مطلوب مصوبات ، بخشنامه ها و دستورالعمل های ابلاغی دولت سعی و تلاش لازم معمول نموده و با برگزاری جلسات مستمر و اثرگذار شاهد ارتقاء و پیشرفت روزافزون میهن اسلامی ایران باشیم . "

گفتنی است دکتر غفاری معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع و مهندس فرزانه صادقه مالواجرد معاون شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی نیز به عنوان دیگر اعضای صاحب نظر کمیته تخصصی مدیریت عملکرد منصوب گردیده اند .

 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد