| 25 تير 1399
En | 
اخذ 405 سند مالکیت از اراضی کوی امام علی (ع) اراک توسط اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی
سرپرست معاونت املاک وحقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی:

اخذ 405 سند مالکیت از اراضی کوی امام علی (ع) اراک توسط اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی

تاریخ انتشار: 1398/07/13|   بازدید: 149 |  print

سرپرست معاونت املاک وحقوقی اداره کل  راه و شهرسازی استان مرکزی از اخذ 405 سند مالکیت از اراضی کوی امام علی (ع) اراک توسط اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی خبر داد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی،  محمود رضابختیاری با اعلام این خبر گفت: طی سنوات گذشته و به منظور تثبیت مالکین دراراضی دولتی  ،تقلیل مشکلات حقوقی ناشی از صدور اسناد معارض، جلوگیری از تجاوزبه اراضی متعلق به سازمان ملی و تسریع در روند صدور اسناد اراضی مورد واگذاری و همچنین به موجب تکلیف مصرح در تبصره ۴ ماده ۲۱۱ قانون برنامه پنجم توسعه ،این اداره کل  نسبت به نقشه  برداری کلیه پلاکها( حدود 14000 پلاک ) درکوی امام علی (ع) اقدام نموده و متعاقبا  صدور اسناد مالکیت به نام  افراد متقاضی بر اساس نقشه تهیه شده و مدارک احراز مالکیت مانند قولنامه و قبض آب و برق  صورت پذیرد.

وی اضافه کرد:اخذ اسناد تک برگی در اراضی دولتی یکی  از مهم ترین وظایف ادارات کل راه و شهرسازی استانها است که به همت همکاران پر تلاش این مجموعه  تا کنون موفق به اخذ 405 سند تک برگی درکوی امام علی(ع) اراک شده ایم.

 سرپرست معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی درادامه افزود:  از این میزان سند تعداد 352 مورد مربوط به پلاک ثبتی 4598 وتعداد 53 مورد مربوط به پلاک 4591 می باشد .

وی اضافه کرد:درحال حاضر تعداد 338 فقره پرونده دراین اداره کل درحال بررسی است و رسیدگی به تعداد 10 پرونده در جلسه  هیات نمایندگی در دستور کاراین اداره کل قرار دارد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد