| 20 مرداد 1399
En | 
حضور مدیر کل راه وشهر سازی استان مرکزی در سامانه  سامد

حضور مدیر کل راه وشهر سازی استان مرکزی در سامانه سامد

تاریخ انتشار: 1398/09/09|   بازدید: 362 |  print

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی با حضور در سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت، بطور زنده پاسخگوی مشکلات تعدادی از مردم استان شد.
 

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره كل راه و شهرسازي استان مرکزی ، احمد مرزبان با حضور در مرکز سامد استان مرکزی به صورت تلفنی شنوای مسائل، مشکلات و پیشنهادات شهروندان در حوزه راه و شهرسازی استان شد و دستورات لازم برای رسیدگی به آنها را صادر کرد.

وی گفت: سامانه ارتباط مردمی دولت (سامد) بهترین وسیله ارتباط بی‌واسطه مردم و دولت برای بیان انتقادات، درخواست ها، گزارش ها و پیشنهادات مردمی است و این فرصت را برای مسئولان فراهم کرده تا از مسائل و مشکلات مردم، به نحو ملموس تری آگاه شوند و برای رفع آن تدابیر بهتری را اتخاذ نمایند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی با قدردانی از مدیران و کارشناسان دفتر بازرسی و مرکز ارتباطات مردمی با دولت (سامد) استان ، پاسخگویی به مردم استان و روند رسیدگی به مشکلات آنان از سوی دستگاه‌های اجرایی را ارتقای پاسخگویی مسئولان و تعامل آسان با مردم برشمرد.

گفتنی است سامانه ارتباط مردمی دولت (سامد)، با هدف تسهیل دسترسی های مردم به اطلاعات و خدمات، ارتقای سطح پاسخگویی مسئولان، افزایش رضایتمندی عمومی، افزایش نظارت بر نحوه ارائه خدمات دولتی و سرعت در پاسخگویی، راه اندازی شده است.

لازم به ذکر است تمامی آحاد مردم در تمام نقاط استان می‌توانند از طریق تماس با شماره ۱۱۱ مسایل و مشکلات خود را با کارشناسان سامانه ارتباط مردمی دولت (سامد) مطرح و پیگیری کنند.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد